Kominické oděvy

Kominický oděv z dyftýnu-materiál vhodný do chladnejšího počasí,komplet se skláda z kalhot,blůzy,čepičky a šátku.Kalhoty mají 5 kapes v pase jsou z části na gumu .Dále mají poutka na pásek.Blůza má 2 náprsní kapsy.V délce  rukávu je možno náplet či šnůrka.

 

Kominický oděv z pracovního kepru-materiál vhodný pro teplejší počasí ,pro chladnější počasí možno podšít fleccem.Oděv se tak stává teplejším.Podšívá se jak blůza tak kalhoty .Opět je v kompletu kalhoty,blůza,čepička,šátek.Na tento materiál se může tisknout reklama Vaší firmy.

 

Kominické zahradníky-materiál pracovní kepr nebo dyftýn-opět jsou opatřeny několika kapsami v zadní části v pase guma pro pohodlí.Možno s kominaci s bílou.

 

Kominická vesta- je možno materiál jak dyftýn tak pracovní kepr.Je z vnitřní části zateplená a opatřena jak vnejšími kapsami tak vnitřními.

 

Kominická kombineza-je z pracovního kepru nebo z dyftýnu.Opět je možno v kombinaci s černou nebo s bílou.Má 7 kapes.V délce rukávu bavlněný náplet.

 

Tričko-je z bavlny a možno natisknout reklamu nebo jen kominíčka.

 

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz neváhejte mne kontaktovat,rádá vám ve všem výjdu vstříc.Oděvy se zhotovují na míru proto řeba počítat cca 14dnů


Kominický oděv z dyftýnu Kominický oděv z dyftýnu
Kominický oděv pracovní kepr-černo,bílý Kominický oděv pracovní kepr-černo,bílý
kominické zahradníky-pracovní kepr kominické zahradníky-pracovní kepr
kominický oděv s reklamou na zádech kominický oděv s reklamou na zádech
 
tištěná reklama na kapse tištěná reklama na kapse
Zateplená vesta z dyftýnu Zateplená vesta z dyftýnu
Vnitřní strana vesty Vnitřní strana vesty
dětský kominíček dětský kominíček
 
kominická kombineza kominická kombineza
 

Kominické oděvy

Pro kominíky šiji kvalitní kominické stejnokroje
Více informací

Kominik